Yılda yarım milyondan fazla üretimle büyük bir endüstriyel potansiyelimiz var. Kuruluşumuzda en iyi CFD, CAD ve FEA araçlarıyla yüksek verimli santrifüj pompalar tasarlıyoruz.

Kendi tesislerimizi ve kalıplarımızı tasarladığımız ve ürettiğimiz endüstriyel tesislerimizi göstermekten gurur duyuyoruz. Döküm, talaşlı imalat, statik ve dinamik denge testleri veya hidrolik ve elektrik performans testleri gibi tüm üretim süreçlerini dikey olarak entegre ettik.

Hydroo'nun Kalite ve Çevre politikaları

Kalite ve Çevre Politikasının ilkeleri Hydroo yönetim süreçleri temelinde Hydroo, en yüksek kalite ve çevre dostu kalite ile yapılan güvenilir ve verimli ürün ve hizmetler ile müşterileri memnun etmek için kalite ve çevre merkezli bağlılık politikasını benimsemiştir. Bunu başarmak için şirket, müşterilere ve hissedarlara değer katan süreçlere odaklanır ve kalite, çeviklik, esneklik ve koruma ve çevreye saygı konusunda bir mükemmellik merkezi kurmak ister.

Hy5 Prensipleri

Hydroo'nun Hy5 programı, 5 ana faktörüne odaklanan yeni bir pompa konseptini tanımlar

En yüksek pompa performansı motor ve pompa hidrolik veriminin detaylı bir şekilde dizayn edilmesine bağlıdır. Hydroo pompa sektöründe en iyi olmak için en son teknoloji ile yükseltilmiş hidrolik verimi ve IE3-üzeri motor kullanımıyla ürünlerini dayanıklı, güvenilir, esnek, müşteri odaklı, akıllı ve çok amaçlı tasarlamıştır.

Katma değer, malzeme seçimi, üretimdeki kaliteli endüstriyel proses ve faydalı tasarım gibi sade detaylara dayanmaktadır. Hydroo bu hususları kendisine ilke edinmiştir.

Kalite güvencesi katma değerli ürünler için anahtar bir faktördür. Hydroo ustalıkla yürütülen imalat prosesleri ve kalitenin sürekliliği ile müşterilerine üst düzey servis sunmaktadır. Bununla birlikte Hydroo pompaları kullanıcısına en iyi hizmeti verebilmek için ayrıca hız kontrol üniteleri ile birlikte de kullanılabilir. Dünya hareket halindedir ve Hydroo da bu hareketin bir parçası olarak çalışmaya devam etmektedir.

Çevrecilik Hydroo marka felsefesinin temelini oluşturur. Bu amaçla tüm imalat prosesleri çevreye duyarlı olarak düşünülmüştür. Pompa tasarımı aşamasında müşteri ihtiyaçlarına en iyi cevabı vermek ve doğaya en az etkiyi bırakmak temel prensiptir.

Hydroo tesisleri bir anlamda müşterilerinin fabrikasıdır. Hydroo, pompa montajından pompanın uzun ömürlü bir şekilde çalıştırılmasına kadar tüm adımlarda sınır tanımaksızın kullanıcılarının yanındadır. Bu vizyon tedarik zinciri içerisindeki tüm partnerlerin en başarılı pompa uygulamalarını sağlayabilmeleri için çok yakın iş birliği ile sağlanır.